Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Bonusové charaktery

Abelia Schillfelt

JMÉNO: Abelia Schillfelt

VĚK: 21

DATUM NAROZENÍ: 25.duben 1570

KREVNÍ SKUPINA: 0

VÝŠKA: 167 cm

HMOTNOST: 53 kg

ZBRAŇ: Malý štít a malý meč Eternal Rest

BOJOVÝ STYL: Bojový styl normanských žoldáků

RODINA: Otec zemřel ve válce,matka zemřela když byla ještě mladá

PŘÍBĚH: Abelia se narodila v rodině známého úředníka grandallského impéria.Když vstoupila na akademii,její talent byl ihned rozpoznán.Stala se uznávanou,chválenou a respektovanou a myslela,že ve světě našla své správné místo.

Poté ale byla přijata jako nový rekrut.V armádě nemohla využít svůj umělecký talent a byla tak úplně jiná než ostatní.Vždy z ní přesto vyzařovalo něco přitažlivého.

Rozpoznala smysl spravedlnosti a užívala si život v nadřazenosti,ale cítila prázdnotu ve svém srdci.

Avšak když začalo být impérium na mizině,chopila se zbraně a vzala spravedlnost do vlastních rukou a byla přidělena ke kadetovi.

Abelia bojovala se svým spoluhráčem při odražení dalkinských vojáků v době,kdy měla jednotka nařízený útok na Halteeskou republiku.Abelia dále zůstala pozadu a bojovala proti Dalkinskému království,dokud nedosáhla hranic obranné linie.

Nakonec však byli všichni poraženi dalkinskou elitní armádou a tak se Abelia připojila k Dalkinskému království.

O rok později se ale znovu připojí na stranu kadeta proti Girardotovi,jenž je nyní rebelem.Po Girardotově skonu opět znejistí a nebude vědět,na čí stranu se připojit.

A tak se i sám kadet stane rebelem a založí si povstaleckou stranu Arthias.Abelia pak byla vybrána aby ho zastavila věřící,že je znovu na správné straně.Jakmile ji však kadet porazí,opět se připojí k němu.

UKÁZKY:  Chronicles of The Sword MV -Soul Calibur 3-

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-