Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Bonusové charaktery

Arthur

JMÉNO: Arthur

VĚK: 32

RODIŠTĚ: Southampton,Velká Británie

DATUM NAROZENÍ: 8.červen 1559

KREVNÍ SKUPINA: AB

VÝŠKA: 171 cm

HMOTNOST: 65 kg

ZBRAŇ: Katana Gassan

BOJOVÝ STYL: Tsujikiri-Ittou-Ryu

RODINA: Příbuzní,které nezná,manželka(zesnula),malá dcera

PŘÍBĚH: Detaily Arthurova dětství nejsou úplné,ale tvrdí se,že neměl žádné sourozence a byl sirotkem.Zjevně žil jako žebrák v přístavním městě Southampton až do doby,než dosáhl osmi let.Pak se spřátelil s jedním námořníkem a stal se námořníkem také.Po dobu dvou roků sloužil jako maskot na řadě lodí,až pak dopluli do Japonska,kde si ho adoptoval bohatý obchodník,jenž ho považoval pouze za nepatrnou kuriozitu ze západu.

Pod silným vlivém nového nevlastního otce,byl Arthur vyučován Japonštině a patřičné etiketě.Přesto byl mnohými lidmi neoblíbený a kritizovaný a jeho nevlastní otec ho nakonec poslal do jedné šlechtické rodiny,aby se tam naučil slušnému vychování.Arthur však skončil jako šlechticův voják a ochránce,neboť ze začátku vypadal jako snadný cíl a tak se naučil skvěle bojovat,aby přežil.Soubojů prodělal mnoho a v jednom z nich ztratil oko.

Nakonec si Arthur našel lásku a měl s ní dítě,ale i přesto zůstaval bojovat.Dozvěděl se o legendárním meči Soul Edge a slíbil své milence,že se vrátí až ho najde.

Při hledání Soul Edge byl Arthur neschopný najít meč celý.Podařilo se mu najít jen jediný střep.Přesto byl Arthur s úspěchem spokojený,a tak se vrátil ke své lásce a definitivně se s ní oženil.

Úlomek ze Soul Edge dal své manželce,aby ji chránil,zatímco sám odešel znovu bojovat.Když se vrátil,našel svou ženu nemocnou.Trpěla záhadnou nemocí,kterou neuměli vyléčit ani lékaři...nakonec na její následky zemřela.Když byl zdrcený žalem ze ztráty své ženy,přišel k němu neznámý muž kvůli té nemoci.Arthur se od něho dozvěděl,že za nemoc mohl onen temný střep ze Soul Edge.

Zodpovědný za smrt manželky se Arthur brzy rozhodl,co bude dál dělat.Rozhodl se zničit Soul Edge,aby se taková tragédie už nikdy neopakovala.Se svojí dcerou ve voze se tedy vydal znovu do světa.

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-