Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Bonusové charaktery

Aurelia Dichalla Dolce

JMÉNO: Aurelia Dichalla Dolce

VĚK: 36

DATUM NAROZENÍ: 12.květen 1555

KREVNÍ SKUPINA: 0

VÝŠKA: 168 cm

HMOTNOST: 54 kg

ZBRAŇ: Zřetězený srp Black Widow(Černá vdova)

BOJOVÝ STYL: Umění Mu-Ji se zřetězeným srpem

RODINA:

PŘÍBĚH: Aurelia byla jednou z konkubín krále Dalkie.Nebyla však sama schopná se tohoto stavu zbavit.Po nějaké době začala tajný vztah s velitelem dalkinské armády a královým osobním hlídačem,Roinem,a spolu naplánovali komplot na otrávení krále jedem nasypaným do jídla.

Po králově smrti se Aurelia rychle chopila vlády v království za pomoci Roina a jeho armády.Vina za královu smrt jí však nebyla dokázána,neboť nikdo nevěděl proč zemřel a smrt byla velmi náhlá.

Její první akcí byl útok na Halteeskou Republiku,ale nakonec svou armádu vyburcovala proti Grandallu,a to ve většině případů kvůli Chesterovým podvodným machinacím,které prováděl jako poradce.

Po tom Aurelia ztratí jeden ze svých dalkinských hradů,posílá na vás své jednotky a komentuje vaše vítězství.Definitivně ji porazíte až ve 12.kronice,kdy přepadnete její hlavní palác a dostanete se dovnitř,kde jí budete muset čelit potom,co se vám Roin pokusí zabránit v přístupu dovnitř.Jakmile Aurelia prohraje,její diktatura skončí stejně jako válka v zemi.

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-