Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Bonusové charaktery

Chester

JMÉNO: Chester

VĚK: 29

DATUM NAROZENÍ: 23.březen

KREVNÍ SKUPINA: 0

ZBRAŇ: Dýka Kingslayer

BOJOVÝ STYL: Zlodějské bojové umění s dýkou¨

RODINA: Neznámá a ani Chester se o ni nezajímá

PŘÍBĚH: Chester je zobrazován jako muž bez cílů.Vše,co se mu daří obstarává lstí,i když se občas dostává do kritických momentů.

Jednoho dne cestuje do města zkorumpovaného válkou...potká tam malou dívku,která drží v ruce panenku a vzpomene si na své dětství,kdy si také hrával s panenkami.V tu chvíli ho napadne,že nastávající válečná situace bude jeho hrou-bude používat království,velitele a monarchy jako své hrací žetony.

A tak se nejdřív potřeboval sám stát monarchou-lstí a předstíranou laskavostí se dostal až na post poradce královny Dalkinského království a poté ještě na post hlavního ministra krále Demutha,který vládl Malettě.Po nějaké době chtěl vyhrát jednu z bitev a získat tak Malettu pro sebe.Proto Demutha zdržel a s jeho vojáky šel do války.Nakonec ale tento plán ztroskotá(v 10.kronice),neboť mu vy jako hráč zničíte všechny jednotky a proženete i jeho samotného.

O rok později se Chester objeví jako taktik a poradce císaře Strifa.Ačkoli však Chester plánuje vraždu vašich velitelů,vy jako hráč mu v tom zabráníte a porazíte ho(v 19.kronice).Nicméně hra už vám neukáže,jestli byl zabit,nebo zatčen.

UKÁZKY:

Chronicles of The Sword MV -Soul Calibur 3-

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-