Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Bonusové charaktery

Demuth Beel Zebus Halteese

JMÉNO: Demuth Beel Zebus Halteese

VĚK: 45

DATUM NAROZENÍ: 10.červen

RODIŠTĚ: Epistema,Halteeská Republika

KREVNÍ SKUPINA: B

ZBRAŇ: Ocelový vějíř Baindigart

BOJOVÝ STYL: Vějířové umění Kim Style

RODINA: Rodiče(bývalí král a královna Halteeské Republiky),2 starší bratři jsou již zesnulí

PŘÍBĚH: Demuth je mladší syn halteeské královské rodiny.Od přírody je to žrout,těšící se velikým pokrmům a dobrému pití.Jednoho se dne se setkal s Chesterem.Demuth se chtěl stát králem a jelikož nebyl nejstarším synem,neměl na to právo.A tak mu Chester namluvil,že mu v dosažení trůnu dopomůže...

Demutha napadlo,že by mohl své dva bratry nechat zavraždit(což zřejmě i udělal),ale Chester vymyslel něco jiného-použít malé teritorium jeho bratrů,které by si uspořádal podle svých pravidel a vytvořil tam tak vlastní království,jenž by nazval Malleta.Po porážce halteeské armády byla Malleta označena jako nezávislá země.Poté Demuth plánoval obsadit Halteeskou republiku celou,aby své království rozšířil.

Třebaže byl úspěšný v probíhajícím napadení halteeské základny Epistema,jeho vojáci byli přinuceni vrátit zpět jednotky,které zabrali Grandallu.Po tomto neúspěchu vzal Chester vládu do vlastních rukou a sám se prohlásil králem Mallety,vzal si všechny vojáky a ponechal Demutha napospas osudu.

Opilý a slibující Chesterovi pomstu,je Demuth ukrytý v jedné pevnosti s rebelským vojákem Hylem.Vy jako hráč je musíte se svými vojáky porazit.

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-