Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Bonusové charaktery

Girardot Argezas

JMÉNO: Girardot Argezas

RODIŠTĚ: Parousia,Grandallské impérium

VĚK: 52

DATUM NAROZENÍ: 7.září

KREVNÍ SKUPINA: AB

VÝŠKA: 182 cm

HMOTNOST: 78 kg

ZBRAŇ: Kopí Absolution

BOJOVÝ STYL: Largus Apostolus

RODINA: Manželka,jenž zemřela před pár lety na nemoc,syn Rudiger

PŘÍBĚH: Girardot je jedním z nejlepších vojáků a taktiků grandallského impéria.Byl známý svým chladným a přísným velením.Pro Girardota vítězství znamenalo jen spravedlnost a nikdy nebyl nerozhodný v používání své taktiky aby ho získal.

Jednou byl obviněný z prodávání své duše,ale díky své odhodlanosti zdolal všechny nástrahy osudu.Ale když se stal instruktorem na Parouské akademii,začali ho přepadat pochybnosti o sobě.Od jednoho k dalšímu nechával své žáky pochodovat do války a ani jeden z nich se nevrátil živý.Až když uviděl,že má jedna mladá žena ze smrti své dcery radost,uvědomil si zločiny jenž spáchal.

Radil nyní jak zemřít a vychovával smrt...Slíbil,že bude zemi chránit dokud nezemře poslední z jeho lidí.

V brzké době se k němu připojily dva nadaní studenti,Abelia a mladý kadet,za nějž hrajete.Girardot jednal jako průvodce a pozoroval činy svého studenta,ohromený jeho charakterem a akcí v boji.Tou dobou se také zúčastnil mnohých diskuzí s císařem Strifem,jenž mu dával divné a skoro sebevražedné příkazy.Girardotova nejistota se rychle přenesla i na jeho jednotky.

Při pádu Dalkinie Girardot rozpoznal císařovu diktaturu a začal proti impériu bojovat.Stal se rebelem a založil vlastní povstaleckou armádů rytířů i prostých lidí.

Po dvou vítězstvích,kadet spatří Girardota v kronice 15. ve své pevnosti a potom,co ho kadet porazí se mu pokusí porozumět a vysvětlit mu,že bojuje na špatné straně a že má bojovat pro dobro lidí.Dříve než však dokončí svou řeč ho objeví Strife a zabodne ho Soul Edgem,čímž ho okamžitě zabije.

UKÁZKY:  Chronicles of The Sword MV -Soul Calibur 3-

Poslední komentáře
27.06.2012 23:26:21: Když máte málo peněz... rychlé půjčky online Půjčky odpovědně www.exekuce-drazba.cz/ konsolidace pů...
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-