Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Bonusové charaktery

Hualin

JMÉNO: Hualin

VĚK: 18

DATUM NAROZENÍ: Neznámé,rok 1573

RODIŠTĚ: Čína,okolí Xianu

VÝŠKA: 158 cm

HMOTNOST: 47 kg

KREVNÍ SKUPINA: A

ZBRAŇ: Tyč Cepheus Seal

BOJOVÝ STYL: Bojové umění Ruyi s holí

RODINA: Pěstounská rodina,jenž se odstěhovala do Mingu,Cepheus a všichni ostatní z obchodu

PŘÍBĚH: Hualin začala svou kariéru jako služka,jenž pracovala v obchodu se zbraněmi v malé vesničce na úpatí hor,kde pobýval mistr bojového umění.Brzy se díky pečlivé práci a lásce ke zbraním dopracovala až k postu obchodnice.Přesto však touží stát se nejlepší kovářkou na světě a znát všechny zbraně co existují.

I když v této lokaci byli oblíbené asijské zbraně,Hualin měla nejradši západní zbraně a zbraně z Arábie.

Jednoho dne na konci roku potkala Cepheuse.Vracel se z velkého obchodu ve městě Ming a zastavil se u starého přítele.Užasl,když spatřil Hualinini kovářské dovednosti,ale lamentoval nad tím,že zná Hualin jen některé druhy zbraní.I tak se ale šel zeptat majitele obchodu,jestli by Hualin nemohla pracovat u něho,ve městě kde se setkal východ a západ a kde by se mohla naučit novým dovednostem.

Držitel obchodu věděl že je Hualin v kovářství dobrá,ale také si uvědomoval,že když u něho nebude pracovat tak to bude velká ztráta pro něj i pro obchod.Teprve až po dlouhé diskuzi ji nechal s Cepheusem odejít.

Hualin se tedy okamžitě zabydlela v novém obchodu,začala udržovat jeho zbrojní řízení a trénovala své nové dovednosti pod Cepheovým dohledem.

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-