Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Bonusové charaktery

Strife Astlar Grandall

JMÉNO: Strife Astlar Grandall

VĚK: 17

DATUM NAROZENÍ: 11.listopad 1574

VÝŠKA: 164 cm

HMOTNOST: 52 kg

RODIŠTĚ: Parousia,Grandallské impérium

KREVNÍ SKUPINA: B

ZBRAŇ: Obouruční meč Ambition

BOJOVÝ STYL: Žoldácký mečový styl Malloy

RODINA: Otec(zabit králem Grandallu ve válce),matka zesnula,pokrevní příbuzní odstranění Strifem

PŘÍBĚH: Strife je jediný dědic Astlarské dynastie vládnoucí Grandallu.Po smrti jeho otce ve válce byl v deseti letech stanoven novým vládcem.Byl oslepený chamtivostí a mocí a jeho blízcí příbuzní na něj každodenně plánovali vraždu,aby získali vládu nad Grandallem pro sebe.

Strife snesl ubíhající dni bez náležitého jídla,dobrého spánku ukrytý a s nožem u sebe pro všechny případy.Nakonec stres a hrůza začali neustále užírat jeho rozum.

Pak jednoho dne začal slyšet hlasy každou chvíli když seděl na trůně.Hlasy vycházely z hlubin hradu.Poté těm hlasům začal i rozumět a jeho chování se změnilo úplně.Nejdřív začal mučit své příbuzné a pak kohokoliv,kdo povstal proti jeho názorům.Jeho vláda se obrátila na diktaturu.Rovněž začal tajně shromažďovat armády,dokud nenarušoval válku mezi Dalkií a Halteeskou Republikou.V té době ještě k tomu dostal temný meč Soul Edge,jenž jeho mysl zkazil úplně.

Během Chronicles of the Sword dává Strife kadetovi příkazy-nejdříve aby zaútočil na Dalkii,poté na Halteeskou Republiku.Jeho příkazy zůstávají komentované Girardotem,neboť jsou skoro sebevražedné.Strife je také neochotný poslat více vojáků na pomoc kadetovi,čelícímu nepřátelským armádám.Je to kvůli tomu,že kadet si získal věhlas lidu...díky tomu Strife touží po jeho smrti.

Rok po konci války poslal Strife kadeta proti Girardotovi,jenž se stal rebelem.Bylo to zřejmě na pokyn Chestera,jenž se stal Strifovým ministrem.Když pak kadet porazí Girardota v souboji,Strife se objeví a Girardota zabije.Bohužel po tomto činu si kadet uvědomí zlomyslnost a jeho ambice,takže se stane rebelem.

Bohužel,Strife implantoval úlomky Soul Edge do kadetových bývalých spojenců a tím dokázal ovládat jejich mysl.Vy jako hráč musíte porazit Aenea a ostatní,jenž vám pomáhali v předešlých kronikách.Potom co kadet porazí své přátele,oni bojovníci nezemřou,ale proberou se z temného tranzu a znovu se na jeho stranu připojí.

Strife se s kadetem naposledy setkává ve 20.kronice a posílá proti němu své elitní vojáky.Stejně i s nejlepšími bojovníky se Strife s kadetem utká a je jím zabit v boji.

UKÁZKY: Chronicles of The Sword MV -Soul Calibur 3-

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-