Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Bonusové charaktery

Valeria

JMÉNO: Valeria

VĚK: 20

DATUM NAROZENÍ: známý jen rok - 1571

KREVNÍ SKUPINA: B

ZBRAŇ: Kopací ostří Cepheus Seal(Grieve Edges)

BOJOVÝ STYL: Styl kopacích ostří

RODINA: Otec,který na svých cestách zmizel,matka zemřela na chorobu,Cepheus pracující v obchodě

PŘÍBĚH: Valeria je dcerou znalce starožitností.Od té doby co její matka zemřela na chorobu,její otec cestoval po světě a nechával ji v péči svého starého přítele jménem Cepheus.A jak u něj Valeria vyrůstala,našla zalíbení v jeho práci.Cepheus se snažil dát Valerii práci,která by ji pomohla otci porozumět,ale Valeria se snažila být vždy lepší než otec.

Cepheus se poté snažil Valeriina otce přemluvit,aby zůstal na chvíli ve městě u své dcery,avšak otec mu nechtěl odpovědět.Když pak ale viděl pracující Valerii,napadlo ho,že by s ní přeci jenom mohl alespoň nachvíli zůstat.Přesto se nakonec vydal na západ asistovat při aukci zvláštního meče Soul Edge a už se nikdy víc nevrátil...

Cepheus věděl,že to není typ muže který by se jen tak ztratil.Když pak slyšel o běsnění Nightmara,jenž prý Soul Edge vlastní,byl mu už důvod zmizení jasný a řekl tedy Valerii všechno co věděl.Nyní,když už je Valeria dospělá žena,chce znát úplnou pravdu otcova zmizení a neustále pro něj smutní.

Ještě stále si přeje stát se největším znalcem věcí na celém světě a pokračuje v údržbě Cepheusova obchodu jako jedna ze tří obchodnic.

UKÁZKY:

Ukázka souboje: Soul Calibur 3 - Grieve Edge Monk and Valeria

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-