Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Standartní charaktery

Heishiro Mitsurugi

JMÉNO: Heishiro Mitsurugi

VĚK: 29

RODIŠTĚ: Bizen,Japonsko

DATUM NAROZENÍ: 8.červen 1562

VÝŠKA: 171 cm

HMOTNOST: 65 kg

KREVNÍ SKUPINA: AB

ZBRAŇ: Katana Shishi-Oh

BOJOVÝ STYL: Tenpu-Kosai-Ryu Kai

KOLO,VE KTERÉM HO POTKÁTE: Battle in the Strait

HUDBA: The Blade Seeker(poslech):Download to Computer

RODINA: Jeho rodiče a 3 bratři zemřeli na chorobu,když Mitsurugimu bylo 14 let.

PŘÍBĚH: Mitsurugi se narodil jako čtvrtý syn farmáře v Bizenu.Když pak po mnoho let viděl svůj domov spustošený válkou,rozhodl se stát samurajem.Když mu bylo 14 let,jeho rodina zemřela,a tak se vydal trénovat pod vedením válečníka z Murakami klanu.

Mitsurugi byl v boji vynikající válečník a pověsti o jeho síle se brzy rozšířily po celém světě.Samotný Mitsurugi byl za svou statečnost vyznamenán Kenshinem Uesugim a Nobunagou Odou jako výborný válečník.Ale nebyla to pochvala první ani poslední...

Mitsurugi dostal ještě mnoho válečných vyznamenání a dosáhl i hodnosti důstojníka japonských ozbrojených sil.Ale přesto mu to nestačilo...Mitsurugi toužil najít si rovncenného protivníka.

Když pak opustil Murakami klan,pokračoval v japonských válkách jako žoldák.Poté se však v japonsku vynalezla nová zbraň-puška.Mitsurugi novince nejdříve nepřikládal váhu,ale brzy s tím začala mít jeho armáda potíže...a tak se rozhodl najít něco ještě silnějšího než pušku...a to Soul Edge.

Bohužel,Mitsurugi nebyl schopen meč najít.A tak se zapojoval do nesmyslných bitev,během nichž pomalu utíkal čas.Např. pomáhal španělské markýze André v dobývání hradu Ostrheinsburgu,patřícímu Siru Stefanovi.Po celou dobu však na Soul Edge nenarazil,a tak se vrátil zpět do Japonska,kde se zkoušel utkat s jedním Lordem,který v boji používal pušku-pokud by pušku dokázal porazit,nemusel by už Soul Edge hledat.Ale utrpěl nepříjemnou porážku...a tak byl donucen znovu hledat temný meč.

Nejdříve se však Mitsurugi vydal hledat Nightmara,o kterém se povídalo,že vlastní nepřemožitelný meč.Bohužel,když Mitsurugi po Evropě cestoval,Azurový rytíř,postrach celé Evropy,někam záhadně zmizel.

O čtyři roky později,při svém putování Mitsurugi zachránil jednoho muže před skupinou nájemných vrahů(Assasinů).Onen muž mu jako dar předal střep ze Soul Edge.Potom znovu Mitsurugi prodělal pár bitev a znovu začal doufat v rovnocenného protivníka.

Napadlo ho pár neznámých bojovníků,jenž chtěli získat jeho střep,ale Mitsurugi je snadno zdolal.Po jejich porážce se však před ním objevil jeden ninja,který mu připadal povědomý-byla to Taki,jenž zasahovala do cesty každému,kdo chtěl Soul Edge získat.Taki nakonec z boje utekla,a tak se Mitsurugi vrátil zpět do Japonska,těšící se,až si to s ní zúčtuje.

Tou dobou skončila dynastye Sengoku,neboť mocný Lord Oda Nobunaga zemřel.Jeho následníkem se stal Toyotomi Hydeoshi a klan Murakami se mu odmítl podřídit.Místo toho se spolu s Mitsurugim stali piráty na moři.Toyotomi si jejich odboje všiml a chystal válku.

Jelikož Mitsurugi nemohl Taki najít,pomáhal členům Murakami v boji.Díky starobylé bojové strategii,Mitsurugi dovedl Murakamské bojovníky rychle k vítězství.Za svou pomoc pak obdržel pozvánku k setkání od velitele Murakami.Při dlouhé konverzaci mu velitel nakázal,jestli by nemohl přemoci Azurového rytíře,neboť by mohl být hrozbou.Mitsurugi ihned věděl,že to musí být Nightmare,kterého předtím nenašel a úkol přijal.

A tak se s myšlenkami kolem Taki,Soul Edge a Nightmara vydal do světa.

JAK TO DOPADLO: V konci A Mitsurugi ponese Soul Calibur a v cestě mu zabrání Taki.V konci B Mitsurugi ponese Soul Edge a zabije pár vojáků.

UKÁZKY:

Konec A:Soul Calibur 3 - Mitsurugi - Ending A

Konec B:Soul Calibur 3 - Mitsurugi - Ending B

Konec v Soul Calibru II: SoulCalibur 2 XBOX Mitsurugi ArcadeEnding

Speciální ukázky:samurai named mitsurugi

Ukázka souboje:Soul Calibur 3 casuals Mitsurugi vs. Astaroth

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-