Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Standartní charaktery

Setsuka

JMÉNO: Setsuka

VĚK: 24

RODIŠTĚ: Japonsko(bližší místo neznámé)

DATUM NAROZENÍ: Neznámé,rok 1567

KREVNÍ SKUPINA: A

VÝŠKA: 167 cm

HMOTNOST: 52 kg

ZBRAŇ: Katana Ugetsu Kageuchi schovaná v deštníku

BOJOVÝ STYL: Shinden Tsushima-ryu Battoujyutsu

RODINA: Žádná rodina,mistr zemřel

PŘÍBĚH: Svým vzezřením je to domorodá Japonka.Má pleť bílou jako mléko,černé lesklé vlasy,přísný obličej a kaštanově hnědé oči.Nenáviděla svou rodinu a tak jednoho dne ze svého domova utekla.Putovala do města,kde si ji jeden muž vzal k sobě a dal ji jméno Setsuka(sněhová květina).

Tento muž pracoval jako hlídač a bránil město.Naučil Setsuku bojovému umění,které užíval proti nepřátelům a stal se jejím mistrem.Setsuka si cenila každé pochvaly a trénovala poctivě den co den.Jak čas běžel,stala se z ní překrásná žena.

Jednou ji její mistr pověřil,aby doručila psaní,jehož místo určení leželo velmi daleko.Cestování trvalo mnoho měsíců,přesto Setsuka adresáta nenašla.Vrátila se,a její mistr ji uklidňoval,že to nevadí.Setsuce to nedalo a zkusila najít adresáta znovu-a tentokrát úspěšně.Byl jím starý učitel bojového umění dojo v malé v vesničce.Nabízel Setsuce,aby pár dní zůstala a trénovala s ním.Setsuka nabídku odmítla a vydala se zpět domů.

Po svém návratu našla zraněného mistra,jak leží na zemi.Setsuka si po této události uvědomila,že ho miluje.Na smrtelné posteli mu slíbila,že se za jeho smrt pomstí.Tušila,že vrahem by mohl být Heishiro Mitsurugi.

Neprolévala pro mistra však žádné slzy.Všechny city k němu si uzamkla ve svém srdci a nedávala je znát.Osaměle,s nehynoucí láskou,putovala po světě s jediným záměrem:najít bojovníka,který se chce utkat se samotným Nightmarem...Mitsurugiho.Díky tomu šla po stopách Nightmara s nadějí,že Mitsurugiho potká.

JAK TO BYLO DÁL:Mitsurugiho porazí,ale Soul Edge nechá být.V konci B zabrání ve vraždě mladé dívce a popovídá si s ní.V konci A ji v tom jen zabrání a odchází.

UKÁZKY:

Konec B:Soul Calibur 3 - Setsuka - Ending B

Konec A:Soul Calibur 3 - Setsuka - Ending A

Speciální ukázky:setsuka skill

Ukázka souboje:SC3 Ring (Ivy) - Di (Setsuka)

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-