Soul Calibur web

Vítejte na českém webu o Soul Calibru!!!

Standartní charaktery

Yoshimitsu

JMÉNO: Yoshimitsu

VĚK: ?

DATUM NAROZENÍ: ?

KREVNÍ SKUPINA: 0

RODIŠTĚ: Úpatí Mount Fuji,Japonsko

ZBRAŇ: Katana Dho a vlaječka Sashimono,oboje nazývané jako Yoshimitsu

BOJOVÝ STYL: Manji Ninjutsu

RODINA: Klan zabitý Odou Nobunagou(nyní je členem klanu zlodějů přezdívaných Manjitou)

PŘÍBĚH: Lord,jenž hledal sílu Manji klanu,jednou jejich vůdci nabídl pozvání do svého sídla.Vůdce Manji klanu poslal k Lordovi svého nejlepšího bojovníka Yoshimitse,aby ho podporoval.Avšak onen Lord očekával,že se mu členové Manji klanu stanou jeho poddanými.Manji klan spíše preferoval svobodu a utajení,a tak se mu jeho členové nepodrobili.

Po několika málo dních strávených v sídle,Yoshimitsu Lordův požadavek také odmítl a vrátil se zpět do vesnice.Při svém návratu našel Yoshimitsu svojí milovanou vesnici v ruinách.Lord už měl nachystanou armádu a za to,že se mu klan nepodrobil,se takhle pomstil...

Yoshimitsu se pokusil Lorda v bitvě porazit,bohužel měl však méně vojáků a v bitvě nejenže prohrál,ale také přišel o ruku,kterou později nahradil dřevěnou protézou.Poté se Yoshimitsu vydal napříč oceánem pro ultimátní meč Soul Edge,aby se Lordu Nobunagovi mohl pomstít.

Yoshimitsu cestoval dlouho,spoustakrát se srazil i s Nightmarem,ale Soul Edge ne a ne najít.Nepotkal ani Lorda Nobunagu.Při jedné ze svých meditací usoudil,že na vše nachvíli zapomene a odešel do hradu Ostrheinsburgu.

Ani tam však nezůstal dlouho,neboť začal z hradu pociťovat temnou energii,která se i přetransformovala do jeho katany.Když pak Yoshimitsu jednou usnul a nechal svou katanu lehkomyslně ležet vedle sebe,ukradl mu jí zloděj Voldo.

Yoshimitsu nechtěl,aby se temná síla dostala do špatných rukou,a tak se vydal katanu získat zpět.A tak prošel důl Money Pit,jenž nechal vytvořit obchodník Vercci a mimo své katany tam objevil i střep ze Soul Edge,jenž obsahoval temnou sílu také.A tak se Yoshimitsu rozhodl najít ve světě ještě další takové střepy obsahující temnotu a vydal se na nové putování...na putování za zničením Soul Edge.

Yoshimitsu všechny střepy eventuálně nenašel a ani sám na jejich zničení nestačil.Vrátil se tedy do Japonska,kde byl rekrutován mezi místní darebáky,z kterých se brzy stala skupina galantních zlodějů(Manjitou),jenž bohatým brali a chudým dávali.Díky svým dovednostem se Yoshimitsu stal zanedlouho jejich vůdcem.

Jednoho dne Yoshimitsu vymyslel plán pro šlechetnou loupež: vkrást se do šlechtického sídla bohatého lichváře během každoročního festivalu,a ukrást všechny věci co půjdou-hlavně poklad a i jeden střep ze Soul Edge.Bohužel plán selhal.Hlídka přepadla členy Manjitou přímo u pokladu.Naštěstí ale zajali jen některé členy.Ti,kterým se podařilo uniknout,se pak pro své kamarády vrátili a vysvobodili je.Zároveň se však k Yoshimitsovi donesla zlá zpráva: temný střep z pokladnice záhadně zmizel...Yoshimitsu nevěděl,co si o tom má myslet.Jak někdo mohl porazit předvoj vojáků,jenž pokladnici hlídal?Navíc mrtvola velitele se rovněž nenašla...

Někteří členové Manjitou si mysleli,že ostatní vojáky zradil jeden z hlídačů,anebo samotný velitel,ale tomu Yoshimitsu nevěřil.Velitel i vojáci byli skvěle vycvičení,a nikdo by je nepřemohl normální zbraní...

A tak se Yoshimitsu vydal hledat zloděje tohoto střepu a zároveň zjistit o celé věci pravdu.

JAK TO DOPADLO: Jestli Yoshimitsu objevil Soul Edge nebo další střepy,se z ukázek nedozvíme.V ukázkách A Yoshimitsu ukradne poklad,ale vojáci ho obklíčí,a tak jim bude muset uniknout teleportem a poklad jim nechat.V konci B poklad úspěšně ukradne a vojákům uletí.

UKÁZKY:

Konec A:Soul Calibur 3 - Yoshimitsu - Ending A

Konec B:Soul Calibur 3 - Yoshimitsu - Ending B

Speciální ukázky(ukázka bojového stylu):SOULCALIBUR 3 KATAS - Yoshimitsu weapon demo

Ukázka souboje:SoulCalibur III Me(Yoshimitsu) vs. Friend(Yun-Seong)

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu! -Amy Sorel-